• 750W Innosilicon A5 DashMaster z PSU Hashrate 32.5GH/S
  • 750W Innosilicon A5 DashMaster z PSU Hashrate 32.5GH/S
750W Innosilicon A5 DashMaster z PSU Hashrate 32.5GH/S

750W Innosilicon A5 DashMaster z PSU Hashrate 32.5GH/S

Szczegóły Produktu:

Nazwa handlowa: Baikal
Numer modelu: BK-X

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1
Cena: Negotiable
Czas dostawy: Wysyłka w ciągu 10 dni roboczych po pełnym opłaceniu
Zasady płatności: L/C, T/T, Western Union
Możliwość Supply: 100
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

Marka: Bajkał BK-X Rozmiar: 125x130x312mm
Model: Sprawdź szczegóły produktu Waga: 3700g
High Light:

750 W Innosilicon A5

,

Innosilicon A5 DashMaster

,

Innosilicon dashmaster a5

opis produktu

Innosilicon A5 DashMaster z zasilaczem.Hashrate 32,5GH/s Pobór mocy: 750W

Opis

W 2017 roku nastąpił ogromny spadek ceny Ethereum.Z tego powodu wiele osób przeszło na inne kryptowaluty.DASH stał się jednym z głównych celów.To sprawiło, że Baikal, Bitmain i Innosilicon wypuściły na monetę swój potężny sprzęt ASIC.

Dash (DASH) to usługa kryptowalutowa typu peer-to-peer, która koncentruje się w szczególności na zapewnianiu szybkich transakcji w branży płatniczej.Dash ma na celu zapewnienie przyjaznej dla użytkownika usługi, która przemawia do użytkowników nietechnicznych, jednocześnie rozwiązując problemy z szybkością transakcji Bitcoin.

Eksperci przewidywali, że trudność wydobycia Dash wzrośnie.Nowe wydane układy ASIC były około 5 i 10 razy wydajniejsze od starszej generacji i spodziewano się, że będą działać.Mining DashCoin jest opłacalny dla górników i może przynieść dobry zwrot z inwestycji.


O mistrzu Dash


Innosilicon A5 DashMaster obiecał, że będzie liderem na rynku w momencie premiery.Jak sama nazwa wskazuje, ten górnik może wydobywać DashCoin, który można wydobywać za pomocą algorytmu X11.Inne monety do kopania z X11 to MonetaryUnit (MUE), Digibyte (DGB) itp.

Ponieważ popularność wydobycia tych monet, w tym Dash Coin, wzrasta, sprawia to trudność.


Specyfikacje


Innosilicon A5 DashMaster to mała, kompaktowa koparka o wadze około 3,1 kg i wymiarach 135 x 158 x 400 mm, co czyni ją jedną z najbardziej miniaturowych koparek.Dodatkową zaletą jest wielkość, która zapewnia więcej miejsca do układania w stosy w gospodarstwach górniczych.Ten górnik w trybie normalnym może pochwalić się szybkością mieszania 32,5 Gh/s, która była wówczas najwyższa, oraz zużyciem energii 750 W.Ale po przetaktowaniu może osiągnąć maksymalnie 38 Gh/piasek/-8% i zużywać 1250 W mocy.

Zużycie energii jest stosunkowo wysokie, ale zapewnia stabilne warunki wydobycia.Godną uwagi cechą A5 DashMaster jest fakt, że się przegrzewa.Przegrzanie jest spowodowane tym, że do chłodzenia używa tylko jednego wentylatora.W przypadku zakupu w celu wydobycia w domu, upewnij się, że pomieszczenie jest odpowiednio wentylowane.Jeśli nadal masz problemy z ciepłem, lepiej przełączyć się z przetaktowanego na normalny tryb.A5 DashMaster wykorzystuje potężny układ ASIC, który zapewnia wydajność i produktywność.

Antminer D3 wydaje się być bezpośrednią konkurencją dla DashMastera.Doświadczeni górnicy zwykle porównują te dwa i stwierdzają, że Antminer D3 ma lepszy zwrot z inwestycji.Innosilicon A5 DashMaster pracuje w temperaturze od 0°C do 85°C.Innosilicon A5 DashMaster jest wyposażony w dodatkową opcję podkręcania, która zwiększa wydajność, szybkość mieszania i rentowność w celu zwiększenia rentowności.

Algorytm

Innosilicon działa z algorytmem X11, który ma monety do kopania, takie jak Dash i WaltonChain.Jego dochodową monetą jest Dash.Dash wykorzystuje algorytm X11, który jest modyfikacją algorytmu Proof of Stake.


Poziom hałasu


Poziom hałasu/dźwięk jest mierzony w decybelach.Poziom hałasu Innosilicon A5 DashMaster wynosi około 75 dB, co jest całkiem normalne.Poziomy hałasu większości górników wynoszą od 60 do 80 dB.Aby lepiej to zrozumieć, poziom hałasu 60 dB odpowiada normalnej rozmowie dorosłych.Poziom hałasu 75dB odpowiada pracy odkurzacza.Przy 75 dB ten górnik nadaje się do obszarów mieszkalnych.


Rentowność


Większość producentów sprzętu górniczego zwiększa zyskowność swoich urządzeń, zwiększając współczynnik haszowania, zmniejszając zużycie energii i wybierając najbardziej obiecujące algorytmy.Chociaż przy metrykach, takich jak zużycie energii, koszt i szybkość mieszania, wybór algorytmów górników może być trudny.

Aby dokładnie obliczyć potencjalną rentowność sprzętu ASIC, musisz spojrzeć na wszystkie monety, które może on wydobyć i wybrać najbardziej dochodową.Następnie po dniu pracy odlicz koszt energii elektrycznej i sprawdź opłacalność.

Aby lepiej zrozumieć opłacalność sprzętu ASIC, górnicy powinni pamiętać, że górnicy osiągają zysk w oparciu o stawki za energię elektryczną i warunki rynkowe.Gdy rynek faworyzuje topową monetę, górnik uzyskuje wysoką rentowność.

 

750W Innosilicon A5 DashMaster z PSU Hashrate 32.5GH/S 0 

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany 750W Innosilicon A5 DashMaster z PSU Hashrate 32.5GH/S czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.